Jak probíhá montáž klimatizace – Prostějov

Montáž klimatizací provádíme ve městě Prostějov a celém okrese Prostějov

Pokud vás zajímá jak u nás vypadá taková montáž klimatizace určitě si dobře přečtěte 9 bodů, jak to celé probíhá.Dozvíte se vše od první obhlídky až po úklid a předání díla.

 

Obhlídka, zaměření místa instalace – Při obhlídce s vámi probereme vaše představy a požadavky. Zaměříme si požadované prostory a navrhneme vám možná technická řešení. Tyto obhlídky jsou zdarma.

Cenová kalkulace – Na základě získaných informací vám vypracujeme zcela zdarma návrh technického řešení a cenovou kalkulaci.

Objednávka, smlouva, záloha – V případě, že se rozhodnete pro instalaci klimatizace, pošlete nám objednávku, my připravíme potřebné dokumenty a vystavíme vám zálohovou fakturu. Dohodneme termín montáže, připravíme klimatizační jednotky a materiál.

Montáž klimatizace – Samotná montáž probíhá jeden a více dnů dle složitosti. Při realizaci je vhodné abyste byli přítomni. Standardně pracujeme od 8:00 – 17:00. Jako jedni z mála firem na trhu nabízíme montáž klimatizací v sobotu a neděli bez příplatků za víkendovou montáž. 

Jak montáž probíhá? – Ve většině případů se nejprve montuje venkovní jednotka, Připraví se konzole, jednotka se na ní připevní pomocí silentbloků, které tlumí vibrace (hluk). Následuje příprava trasy a její montáž. Pak se montují vnitřní klimatizační jednotky na zvolené místo. Když je Cu potrubí propojeno a dokončeno, přichází na řadu vakuování okruhu a následně tlaková zkouška. Následuje veškerá kabeláž, napájení a odvod kondenzátu. Pak už zbývá jen vše zkompletovat a uklidit.

Uvedení do provozu – Klimatizace je spuštěná, kontrolují se provozní stavy, veškeré náplně a funkčnost všech parametrů. Je odzkoušena funkčnost odvodu kondenzátu.

Zaškolení obsluhy, předání dokumentace – Když je klimatizace kompletně odzkoušena a plně funkční, naučíme vás s ní správně zacházet. Nejen že vám vysvětlíme jak se ovládá, jak co nastavit atd…, ale naučíme Vás jak ji správně používat s ohledem na vaše zdraví a jak se o klimatizaci pečuje. Předáme vám veškeré dokumenty – revizi těsnosti a tlakovou zkoušku, návody a manuály, předávací protokol.

Platba – Po předání klimatizace přichází na řadu doplacení do 100% dohodnuté částky. Od data předání běží záruka.

Servis klimatizace – Stejně jako vaše auto, tak i klimatizace potřebuje pravidelnou odbornou kontrolu. Ve většině případů 1x ročně vždy před zahájením chladící sezóny (na jaře). V případě uzavření servisní smlouvy se již nemusíte o nic starat. Vždy ve stanovenou dobu vás kontaktuje naše servisní oddělení a dohodneme si s vámi vhodný termín, kdy se servis provede.

 

Odeslat

 

 

Kromě Brna můžete akci na klimatizaci využít i ve městech: Blansko, Boskovice, Břeclav, Černá Hora, Hodonín, Holešov, Hulín, Hustopeče, Ivančice, Kroměříž, Kuřim, Kyjov, Letovice, Mikulov, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice, Otrokovice, Pohořelice, Prostějov, Slavkov u Brna, Tišnov, Uherské Hradiště, Velká Bíteš, Veselí nad Moravou, Vyškov, Zlín, Znojmo

Akce na Klimatizace Sinclair Akce na klimatizace LG Akce na klimatizace Toshiba Akce na klimatizace Daikin Topení klimatizací levně Tepelné čerpadlo Montáž klimatizací Servis klimatizací Vyškov – Brno Sleva na klimatizace Akční cena na klimatizace Klimatizace single split Klimatizace multi split Servis klimatizací Klimatizace levně