Jsme Vyškovská firma v oboru montáží a servisu klimatizací a tepelných čerpadel s orientací na Brno, Vyškov, Prostějov, Olomouc, Kroměříž a okolí

KlimaPro se zabývá montáží, prodejem a záručním i pozáručním servisem klimatizací a tepelných čerpadel. Jsme zaměřeni na spokojenost klienta a snažíme se mu navrhnout řešení instalace klimatizace a tepelného čerpadla na míru. Dodáváme pouze prověřené značky klimatizací a tepelných čerpadel jako jsou LG, Toshiba, Sinclair a Daikin. Na námi nainstalované klimatizace a tepelná čerpadla držíme záruku minimálně 36 měsíců. Instalace provádíme v rodinných domech, bytech, kancelářích i obchodních prostorách. Působíme v oblasti Brno, Vyškov, Prostějov, Olomouc, Kroměříž a okolí. Hledáte-li klimatizaci nebo tepelné čerpadlo, rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného řešení, a to od samotného návrhu a projekce až po realizaci a zabezpečení následného servisu.

Náš tým

Jsme odborná firma zabývající se montáží klimatizací a tepelných čerpadel a náš tým je složen z odborníků v oboru. Máme všechny certifikace potřebné k instalaci a revizi klimatizací, chladících zařízení a tepelných čerpadel. Naši montážní technici jsou pravidelně školeni dodavateli klimatizací a tepelných čerpadel a jsme držiteli certifikací od námi dodávaných značek klimatizací a tepelných čerpadel. Díky tomu dokážeme zaručit profesionální a perfektně odvedenou práci.

Jsme Vyškovská firma zaměřená na prodej a montáže klimatizací s orientací na Brno, Vyškov, Prostějov, Olomouc a okolí

PŘEMÝŠLÍTE O NOVÉ KLIMATIZACI NEBO TEPELNÉM ČERPADLE?

Potřebujete poradit? Nechejte nám na sebe kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době ozveme.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů. Zásady

Vaši zprávu jsme obdrželi. Mějte chvilku strpení. Brzy se ozveme
Ajaj. Něco se nepovedlo. Musíme vás poprosit o znovuvyplnění vašeho formuláře. Děujeme za pochopení

Souhlasím s využitím souborů cookies Cookies Policy.