Klimatizace v bytech a panelových domech

Klimatizace pomalu začíná být standardem pro bydlení i v českých domácnostech.

Zajistěte si doma příjemnou teplotu v parných dnech i v zimním období, kdy si klimatizací můžete poměrně efektivně přitápět.

Pro byty doporučujeme klimatizační jednotky typu split používající dvě jednotky (vnitřní a venkovní), pokud to dovoluje vyhláška bytového domu.

Tento typ je praktický, jeho umístění je pro úsporu vnitřních prostor ekonomické a vzhledově přijatelnější než u mobilních typů klimatizačních jednotek. Řešení pro umístění jednotky je mnoho. Od stropních podhledů přes různé možnosti nástěnné instalace, kde ji lze instalovat například i pod okenní parapet.

Pokud potřebujete klimatizaci do více pokojů, pak můžete jednoduše zvolit řešení multisplit. V tomto případě jednu venkovní jednotku připojíte na více vnitřních.

Při realizaci v panelových a zděných bytech používáme suché jádrové vrtání. Při tomto postupu se nemusíte ničeho obávat. Veškerý prach při vrtání odsáváme a není potřeba žádné speciální přípravy před realizací. Případné nečistoty po sobě pečlivě odstraníme. Nedochází ani k znehodnocení okolního zdiva jako při mokrém vrtání (chlazení vodou) nebo při práci se sekacím kladivem. Pro práci používáme speciální vrtáky, které zajistí čistý prostup o potřebném průměru. Na konci naší práce ani nepoznáte, že se u vás taková instalace prováděla. S výjimkou toho, že budete mít ve svém bytě konečně příjemné klima.

Velkým benefitem u těchto typů jednotek je minimální hlučnost díky kompresoru ve venkovní jednotce. Další výhodou je často propracovaný regulační systém, který nezatěžuje obyvatele silným proudem vzduchu. Také ovládání a různé možnosti nastavení pak pomáhají k celkovému snížení energetické náročnosti klimatizační jednotky ve vašem bytě.

Chlazení klimatizací

Přejete si mít příjemnou teplotu ve vašem bytě i v parných letních dnech? Ozvěte se nám.
Rádi vám pomůžeme s vhodným výběrem, návrhem řešení pro instalaci a celkovou realizací.

PŘEMÝŠLÍTE O NOVÉ KLIMATIZACI NEBO TEPELNÉM ČERPADLE?

Potřebujete poradit? Nechejte nám na sebe kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době ozveme.

Vaši zprávu jsme obdrželi. Mějte chvilku strpení. Brzy se ozveme
Ajaj. Něco se nepovedlo. Musíme vás poprosit o znovuvyplnění vašeho formuláře. Děujeme za pochopení