Klimatizace v bytech a panelových domech

Klimatizace pomalu začíná být standardem pro bydlení i v českých domácnostech.

Zajistěte si doma příjemnou teplotu v parných dnech i v zimním období, kdy si klimatizací můžete poměrně efektivně přitápět.

Pro byty doporučujeme klimatizační jednotky typu split používající dvě jednotky (vnitřní a venkovní), pokud to dovoluje vyhláška bytového domu.

Tento typ je praktický, jeho umístění je pro úsporu vnitřních prostor ekonomické a vzhledově přijatelnější než u mobilních typů klimatizačních jednotek. Řešení pro umístění jednotky je mnoho. Od stropních podhledů přes různé možnosti nástěnné instalace, kde ji lze instalovat například i pod okenní parapet.

Pokud potřebujete klimatizaci do více pokojů, pak můžete jednoduše zvolit řešení multisplit. V tomto případě jednu venkovní jednotku připojíte na více vnitřních.

Při realizaci v panelových a zděných bytech používáme suché jádrové vrtání. Při tomto postupu se nemusíte ničeho obávat. Veškerý prach při vrtání odsáváme a není potřeba žádné speciální přípravy před realizací. Případné nečistoty po sobě pečlivě odstraníme. Nedochází ani k znehodnocení okolního zdiva jako při mokrém vrtání (chlazení vodou) nebo při práci se sekacím kladivem. Pro práci používáme speciální vrtáky, které zajistí čistý prostup o potřebném průměru. Na konci naší práce ani nepoznáte, že se u vás taková instalace prováděla. S výjimkou toho, že budete mít ve svém bytě konečně příjemné klima.

Velkým benefitem u těchto typů jednotek je minimální hlučnost díky kompresoru ve venkovní jednotce. Další výhodou je často propracovaný regulační systém, který nezatěžuje obyvatele silným proudem vzduchu. Také ovládání a různé možnosti nastavení pak pomáhají k celkovému snížení energetické náročnosti klimatizační jednotky ve vašem bytě.

Chlazení klimatizací

Přejete si mít příjemnou teplotu ve vašem bytě i v parných letních dnech? Ozvěte se nám.
Rádi vám pomůžeme s vhodným výběrem, návrhem řešení pro instalaci a celkovou realizací.

PŘEMÝŠLÍTE O NOVÉ KLIMATIZACI NEBO TEPELNÉM ČERPADLE?

Potřebujete poradit? Nechejte nám na sebe kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době ozveme.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů. Zásady

Vaši zprávu jsme obdrželi. Mějte chvilku strpení. Brzy se ozveme
Ajaj. Něco se nepovedlo. Musíme vás poprosit o znovuvyplnění vašeho formuláře. Děujeme za pochopení

Souhlasím s využitím souborů cookies Cookies Policy.