Nabízíme klimatizace od vybraných dodavatelů, kde si každý zákazník dokáže vybrat optimální řešení

Nabízíme klimatizace od vybraných dodavatelů, kde si každý zákazník dokáže vybrat optimální řešení
Logo LG

Od té doby co jsme v roce 1968 vyrobili první klimatizaci v Koreji, zůstává společnost LG na spičce ve vývoji klimatizacničních zařízení. Během osmi let minulé dekády byly domácí klimatizace LG nejprodavanější ve své kategorii na světě. V roce 2000 jsme jako první překročili hranici 100 mil. prodaných klimatizaí.

Na základě prodejních úspěchů a zkušeností z vývoje domácích klimatizací jsme portfolio výrobků rozšířili o komerční klimatizační systémy. Naše jednotky systémových klimatizací jsou schopny efektivně řídit klima rozlehlých budov a průmyslových komplexů. V průběhu let se LG vyvinula ve společnost poskytující skutečně kompletní HVAC a energetické řešení. lnvestovaním do nových technologií a rozšířením produktových řad o chillery, systémy s variabilním průtokem chladiva (VRF) a řídící systémy budov (BMS) má skutečně komplexní portfolio. Širokým rozsahem inovativních řešení společnost LG poskytuje bezkonkurenční nabídku všem zákazníkům.

Logo SAMSUNG

Samsung jako jedna z předních globálních společností v oblasti technologií používá neustálé inovace a objevy k soustavnému přetváření elektroniky. Posledních čtyřicet let aplikujeme stejný průkopnický přístup k inovacím také v oblasti péče o vzduch. Díky ohromujícímu designu a pokročilému výkonu představují naše klimatizační systémy revoluci ve světě klimatizace.

V roce 2017 otevřela společnost Samsung Electronics Air Conditioners Europe B.V. své ústředí v Amsterdamu s cílem poskytovat lepší služby pro evropský trh, který je druhým největším trhem klimatizací na světě. Naše specializované prodejní kanceláře nabízejí školení, technickou podporu a jedinečné distribuční operace.

Klimatizace SAMSUNG
Logo SINCLAIR

Naší hlavní předností je nabídka kvalitních produktů za příznivé ceny. Poměr výkon-cena-kvalita je pro nás zásadní. Máme široký sortiment výrobků s velmi dobrou skladovou dostupností po celý rok. Klademe důraz na prodejní i poprodejní služby, rychlou distribuci náhradních dílů, flexibilní technickou podporu a rovněž zajišťujeme technická a obchodní školení. Cílem značky SINCLAIR je přinést pohodlí do života lidí naší modré planety a zároveň chránit životní prostředí. Díky velké pozornosti věnované výzkumu, vývoji, výrobě a testování dosáhly výrobky SINCLAIR vysoké úrovně kvality a spolehlivosti.

Pokud se rozhodnete pro nákup výrobku značky SINCLAIR získáte tím nejen kvalitní produkt pro pohodlí Vašeho domova nebo pro profesionální aplikace, ale získáte i partnera pro dlouhou životnost Vašeho zařízení.

Logo DAIKIN

Jsme přesvědčeni, že vždy existuje prostor pro zlepšení. A toto přesvědčení stojí za vším, co my, ve společnosti Daikin, děláme. Od malých vylepšení v procesu výroby po zásadní změny, jejichž výsledkem je úspora 70 % energie, se snažíme inspirovat technologické změny. V našem evropském vývojovém centru se zaměřujeme na produkty šetrné k životnímu prostředí a vytváříme řešení klimatizace v Evropě pro Evropu.

Logo TOSHIBA
Klimatizace TOSHIBA

Společnost TOSHIBA je hrdá na svou síť autorizovaných zastoupení a certifikovaných odborných partnerů v oboru chladící a klimatizační techniky. S klimatizací TOSHIBA získáte nejen výrobek špičkové kvality, ale též záruku profesionálního poradenství, projekční podpory,odborné instalace a servisních služeb. Vsaďte na kvalitu z rukou odborníka!

Malá řešení i velké aplikace Produkty společnosti TOSHIBA pokrývají širokou oblast použití – odzařízení pro domácnosti nebo kanceláře až po profesionální průmyslové a velké komerční aplikace. Pro bližší informacese obraťte na vašeho odborného partnera společnosti TOSHIBA.

PŘEMÝŠLÍTE O NOVÉ KLIMATIZACI NEBO TEPELNÉM ČERPADLE?

Potřebujete poradit? Nechejte nám na sebe kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době ozveme.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů. Zásady

Vaši zprávu jsme obdrželi. Mějte chvilku strpení. Brzy se ozveme
Ajaj. Něco se nepovedlo. Musíme vás poprosit o znovuvyplnění vašeho formuláře. Děujeme za pochopení

Souhlasím s využitím souborů cookies Cookies Policy.