Jak probíhá montáž klimatizace

POKUD VÁS ZAJÍMÁ JAK U NÁS VYPADÁ TAKOVÁ MONTÁŽ KLIMATIZACE URČITĚ SI DOBŘE PŘEČTĚTE 9 BODŮ, JAK TO CELÉ PROBÍHÁ. DOZVÍTE SE VŠE OD PRVNÍ OBHLÍDKY AŽ PO ÚKLID A PŘEDÁNÍ DÍLA.

Obhlídka, zaměření místa instalace

Při obhlídce s vámi probereme vaše představy a požadavky. Zaměříme si požadované prostory a navrhneme vám možná technická řešení. Tyto obhlídky jsou zdarma.

1
Cenová kalkulace

Na základě získaných informací vám vypracujeme zcela zdarma návrh technického řešení a cenovou kalkulaci.

2
Objednávka, smlouva, záloha

V případě, že se rozhodnete pro instalaci klimatizace, pošlete nám objednávku, my připravíme potřebné dokumenty a vystavíme vám zálohovou fakturu. Dohodneme termín montáže, připravíme klimatizační jednotky a materiál.

3
Montáž klimatizace

Samotná montáž probíhá jeden a více dnů dle složitosti. Při realizaci je vhodné abyste byli přítomni. Standardně pracujeme od 8:00 – 17:00. Jako jedni z mála firem na trhu nabízíme montáž klimatizací v sobotu a neděli bez příplatků za víkendovou montáž.

4
Jak montáž probíhá?

Ve většině případů se nejprve montuje venkovní jednotka, Připraví se konzole, jednotka se na ní připevní pomocí silentbloků, které tlumí vibrace (hluk). Následuje příprava trasy a její montáž. Pak se montují vnitřní klimatizační jednotky na zvolené místo. Když je Cu potrubí propojeno a dokončeno, přichází na řadu vakuování okruhu a následně tlaková zkouška. Následuje veškerá kabeláž, napájení a odvod kondenzátu. Pak už zbývá jen vše zkompletovat a uklidit.

5
Uvedení do provozu

Klimatizace je spuštěná, kontrolují se provozní stavy, veškeré náplně a funkčnost všech parametrů. Je odzkoušena funkčnost odvodu kondenzátu.

6
Zaškolení obsluhy, předání dokumentace

Když je klimatizace kompletně odzkoušena a plně funkční, naučíme vás s ní správně zacházet. Nejen že vám vysvětlíme jak se ovládá, jak co nastavit atd…, ale naučíme Vás jak ji správně používat s ohledem na vaše zdraví a jak se o klimatizaci pečuje. Předáme vám veškeré dokumenty – revizi těsnosti a tlakovou zkoušku, návody a manuály, předávací protokol.

7
Platba

Po předání klimatizace přichází na řadu doplacení do 100% dohodnuté částky. Od data předání běží záruka.

8
Servis klimatizace

Stejně jako vaše auto, tak i klimatizace potřebuje pravidelnou odbornou kontrolu. Ve většině případů 1x ročně vždy před zahájením chladící sezóny (na jaře). V případě uzavření servisní smlouvy se již nemusíte o nic starat. Vždy ve stanovenou dobu vás kontaktuje naše servisní oddělení a dohodneme si s vámi vhodný termín, kdy se servis provede.

9

PŘEMÝŠLÍTE O NOVÉ KLIMATIZACI NEBO TEPELNÉM ČERPADLE?

Potřebujete poradit? Nechejte nám na sebe kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době ozveme.

Vaši zprávu jsme obdrželi. Mějte chvilku strpení. Brzy se ozveme
Ajaj. Něco se nepovedlo. Musíme vás poprosit o znovuvyplnění vašeho formuláře. Děujeme za pochopení