Jak probíhá montáž klimatizace

POKUD VÁS ZAJÍMÁ JAK U NÁS VYPADÁ TAKOVÁ MONTÁŽ KLIMATIZACE URČITĚ SI DOBŘE PŘEČTĚTE 9 BODŮ, JAK TO CELÉ PROBÍHÁ. DOZVÍTE SE VŠE OD PRVNÍ OBHLÍDKY AŽ PO ÚKLID A PŘEDÁNÍ DÍLA.

Obhlídka, zaměření místa instalace

Při obhlídce s vámi probereme vaše představy a požadavky. Zaměříme si požadované prostory a navrhneme vám možná technická řešení. Tyto obhlídky jsou zdarma.

1
Cenová kalkulace

Na základě získaných informací vám vypracujeme zcela zdarma návrh technického řešení a cenovou kalkulaci.

2
Objednávka, smlouva, záloha

V případě, že se rozhodnete pro instalaci klimatizace, pošlete nám objednávku, my připravíme potřebné dokumenty a vystavíme vám zálohovou fakturu. Dohodneme termín montáže, připravíme klimatizační jednotky a materiál.

3
Montáž klimatizace

Samotná montáž probíhá jeden a více dnů dle složitosti. Při realizaci je vhodné abyste byli přítomni. Standardně pracujeme od 8:00 – 17:00. Jako jedni z mála firem na trhu nabízíme montáž klimatizací v sobotu a neděli bez příplatků za víkendovou montáž.

4
Jak montáž probíhá?

Ve většině případů se nejprve montuje venkovní jednotka, Připraví se konzole, jednotka se na ní připevní pomocí silentbloků, které tlumí vibrace (hluk). Následuje příprava trasy a její montáž. Pak se montují vnitřní klimatizační jednotky na zvolené místo. Když je Cu potrubí propojeno a dokončeno, přichází na řadu vakuování okruhu a následně tlaková zkouška. Následuje veškerá kabeláž, napájení a odvod kondenzátu. Pak už zbývá jen vše zkompletovat a uklidit.

5
Uvedení do provozu

Klimatizace je spuštěná, kontrolují se provozní stavy, veškeré náplně a funkčnost všech parametrů. Je odzkoušena funkčnost odvodu kondenzátu.

6
Zaškolení obsluhy, předání dokumentace

Když je klimatizace kompletně odzkoušena a plně funkční, naučíme vás s ní správně zacházet. Nejen že vám vysvětlíme jak se ovládá, jak co nastavit atd…, ale naučíme Vás jak ji správně používat s ohledem na vaše zdraví a jak se o klimatizaci pečuje. Předáme vám veškeré dokumenty – revizi těsnosti a tlakovou zkoušku, návody a manuály, předávací protokol.

7
Platba

Po předání klimatizace přichází na řadu doplacení do 100% dohodnuté částky. Od data předání běží záruka.

8
Servis klimatizace

Stejně jako vaše auto, tak i klimatizace potřebuje pravidelnou odbornou kontrolu. Ve většině případů 1x ročně vždy před zahájením chladící sezóny (na jaře). V případě uzavření servisní smlouvy se již nemusíte o nic starat. Vždy ve stanovenou dobu vás kontaktuje naše servisní oddělení a dohodneme si s vámi vhodný termín, kdy se servis provede.

9

PŘEMÝŠLÍTE O NOVÉ KLIMATIZACI NEBO TEPELNÉM ČERPADLE?

Potřebujete poradit? Nechejte nám na sebe kontaktní údaje a my se vám v nejbližší době ozveme.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů. Zásady

Vaši zprávu jsme obdrželi. Mějte chvilku strpení. Brzy se ozveme
Ajaj. Něco se nepovedlo. Musíme vás poprosit o znovuvyplnění vašeho formuláře. Děujeme za pochopení

Souhlasím s využitím souborů cookies Cookies Policy.